تلفن تماس : 09120321063


سوالات المپیاد فیزیک

سوالات المپیاد فیزیک (5)

نمونه سوالات المپیاد فیزیک - المپیاد های آزمایشی

نمونه سوالات المپیاد فیزیکدر این قسمت از مدرسه ی المپیاد ایرانیان, به تدریج بانک سوالات المپیاد های آزمایشی مختلف در رابطه با المپیاد فیزیک قرار داده خواهد شد. برای دریافت هر عنوان روی آن چپ کلیک کرده یا بعد از راست کلیک, گزینه save target as را انتخاب کنید. برای باز کردن فایل های فشرده نمونه سوال های المپیاد فیزیک, نیاز به استفاده از برنامه هایی مثل winrar یا winzip خواهید داشت. تقریبا همه ی سوالات با فرمت pdf هستند [...]

ادامه مطلب 0

مجموعه سوالات مرحله دوم المپیاد فیزیک

سوالات مرحله دوم المپیاد فیزیکهر ساله دانش آموزانی که در مرحله اول المپیاد های فیزیک پذیرفته می شوند، در مراکز استان ها جمع شده و در آزمون مرحله دوم المپیاد فیزیک شرکت می کنند. سوالاتی که در این آزمون ها مطرح می شود می تواند یکی از مهم ترین منابع مطالعاتی پیشنهادی برای دانش آموزان المپیاد فیزیک باشد. در این بخش از مدرسه ی المپیاد، سوالات آزمون های مرحله دوم المپیاد فیزیک سال های قبل را جمع آوری خواهیم کرد.

این پست به تدریج کامل خواهد شد [...]

ادامه مطلب 0

مجموعه سوالات مرحله اول المپیاد فیزیک

سوالات المپیاد فیزیک

بدون شک سوالاتی که در المپیاد های سال های یقبل مطرح شده اند یکی از مهم ترین منابع المپیاد برای هر رشته هست و المپیاد فیزیک نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این بخش از مدرسه المپیاد سعی خواهیم کرد مجموعه ی جامع سوالات آزمون های المپیاد فیزیک سال های پیش را برای شما جمع آوری کنیم.

برای دریافت سوالات المپیاد فیزیک در قالب فایل pdf روی هر عنوان کلیک کرده و یا با راست کلیک، save target as را انتخاب کنید.

این مجموعه به تدریج تکمیل خواهد شد [...]

ادامه مطلب 0

سوالات و پاسخ های بیست و ششمین المپیاد فیزیک - مرحله اول - 1391

آزمون مرحله اول بیست و ششمین دوره المپیاد فیزیک کشور، امروز ، جمعه، 27 بهمن ماه 1391 در سراسر کشور برگزار گردید. دانش آموزان داوطلب شرکت در المپیاد فیزیک دوره 26م در حوزه های برگزاری کل کشور جمع شدند تا ما حصل تلاش چند ماه یا حتی چند ساله خود را بر روی کاغذ پیاده کرده و برای راه یافتن به مراحل بعدی المپیاد فیزیک دوره بیست و ششم، با هم به رقابت بپردازند.

سوالات و پاسخ های آزمون مرحله اول بیست و ششمین المپیاد فیزیک را می توانید در ادامه مطلب دریافت کنید [...]

ادامه مطلب 0

سوالات مسابقات بین المللی المپیاد فیزیک 2013

المپیاد فیزیک جهانیچهل و چهارمین مسابقات جهانی المپیاد فیزیک در سال 2013 ، از 7 تا 15 ماه حولای ، در کشور دانمارک و شهر کوپنهاگن برگزار گردید.  در این مسابقات که کشور مجارستان توانست مقام اول مسابقات را به خود اختصاص دهد، اعضای تیم ملی کشور ایران نیز خوش درخشیدند که چندی پیش نتایج المپیاد بین المللی فیزیک 2013 منتشر گردید.

در ادامه مطلب می توانید علاوه بر مشاهده ی توضیحات بیشتر و تصاویری از این مسابقات ، سوالات مسابقات بین المللی المپیاد فیزیک 2013 را نیز مشاهده و دریافت کنید [...]

ادامه مطلب 0

 فروشگاه آنلاین مدرسه ایرانیان

 
 
 

نماد اعتماد الکترونیکی

  

تیم همیار دانش آموز موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی - ای نماد - شده است. با اطمنیان خرید کنید.

 

عضویت در خبر نامه

از آخرین اخبار، محصولات و تخفیف های ما آگاه شوید.

تماس

 ایمیل : IrSchool.net@gmail.com
تلفن : 03134461898
تلفن همراه : 09120321063