تلفن تماس : 09120321063

آخرین مطالب المپیاد علوم زمین خبری، آموزشی، منابع و ...

پرداخت نهایی

سوالات اولین المپیاد بین المللی علوم زمین

المپیاد علوم زمین

با توجه به اعلام باشگاه دانش پژوهان جوان مبنی بر اضافه شدن قریب الوقوع المپیاد علوم زمین به جمع المپیاد های علمی دانش آموزی و با توجه به برگزاری اولین المپیاد کشوری علوم زمین به شکل آزمایشی در اردیبهشت ماه امسال ، یکی از اساسی ترین سوالاتی که برای دانش آموزان کشور مطرح می شود این است که سوالات این المپیاد در چه سبکی و چگونه خواهند بود؟

برای آشنایی شما عزیزان با سوالات مورد سوال در المپیاد علوم زمین، در این بخش سوالات اولین المپیاد بین المللی علوم زمین را برای شما آماده کرده ایم [...]

ادامه مطلب 0

سوالات اولین المپیاد آزمایشی علوم زمین

سوالات المپیاد علوم زمین

سوالات المپیاد علوم زمین

اولین المپیاد علوم زمین طبق آنچه از پیش گفته شده بود در اردیبهشت ماه 1392 برای اولین بار در برخی از استان های کشور و به شکل آزمایشی برگزار شد. به زودی المپیاد علوم زمین نیز به جمع 7 رشته ی المپیاد های علمی دانش آموزی خواهد پیوست.

در ادامه مطلب می توانید سوالات اولین المپیاد آزمایشی علوم زمین را دریافت کنید. [...]

ادامه مطلب 0

آزمون آزمایشی نخستین المپیاد علوم زمین

المپیاد علوم زمین

المپیاد علوم زمین

بنابه اعلام قبلی معاونت باشگاه دانش پژوهان جوان، به زودی شاهد افزوده شدن رشته های علمی جدیدی به المپیاد های هفتگانه علمی دانش آموزی کشور خواهیم بود. المپیاد قرآن ، المپیاد علوم زمین و المپیاد جغرافی (جغرافیا) از جمله این المپیاد ها می باشند. 

طبق اطلاعیه ای که باشگاه دانش پژوهان جوان اخیرا آن را منتشر کرده است، المپیاد علوم زمین اولین المپیاد از بین المپیاد های جدید خواهد بود که به این جمع اضافه می شود. باشگاه دانش پژواهن جوان قصد دارد در تاریخ 14 اردیبهشت ماه سال 1392، اولین المپیاد علوم زمین را به شکل آزمایشی برگزار نماید. [...]

ادامه مطلب 0

 فروشگاه آنلاین مدرسه ایرانیان

 
 
 

نماد اعتماد الکترونیکی

  

تیم همیار دانش آموز موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی - ای نماد - شده است. با اطمنیان خرید کنید.

 

عضویت در خبر نامه

از آخرین اخبار، محصولات و تخفیف های ما آگاه شوید.

تماس

 ایمیل : IrSchool.net@gmail.com
تلفن : 03134461898
تلفن همراه : 09120321063