تلفن تماس : 09120321063

آخرین مطالب المپیاد علوم زمین خبری، آموزشی، منابع و ...

آموزش علوم زمین

آزمون آزمایشی نخستین المپیاد علوم زمین

المپیاد علوم زمین

المپیاد علوم زمین

بنابه اعلام قبلی معاونت باشگاه دانش پژوهان جوان، به زودی شاهد افزوده شدن رشته های علمی جدیدی به المپیاد های هفتگانه علمی دانش آموزی کشور خواهیم بود. المپیاد قرآن ، المپیاد علوم زمین و المپیاد جغرافی (جغرافیا) از جمله این المپیاد ها می باشند. 

طبق اطلاعیه ای که باشگاه دانش پژوهان جوان اخیرا آن را منتشر کرده است، المپیاد علوم زمین اولین المپیاد از بین المپیاد های جدید خواهد بود که به این جمع اضافه می شود. باشگاه دانش پژواهن جوان قصد دارد در تاریخ 14 اردیبهشت ماه سال 1392، اولین المپیاد علوم زمین را به شکل آزمایشی برگزار نماید.

 اولین المپیاد علوم زمین که قرار است در تاریخ 14 اردیبهشت 1392 برگزار شود، قرار است به شکل یک المپیاد آزمایشی باشد که در استان های  تهران، اصفهان، فارس، لرستان، خراسان رضوي و مازندران برگزار خواهد شد.

در این المپیاد سوالات به شکل چند گزینه ای طرح خواهند شد. با توجه به آزمایشی بودن اولین المپیاد علوم زمین ، به نفرات برتر این المپیاد ( 8نفر اول مسابقه المپیاد علوم زمین ) لوح تقدیر و جوایزی تقدیم شده و کسب رتبه هیچ امتیاز دیگری برای این دانش آموزان نخواهد داشت.

 وب سایت باشگاه دانش پژوهان جوان طی اطلاعیه خود، هدف از اضافه کردن المپیاد علوم زمین به جمع سایر المپیاد ها را اینگونه بیان کرده است:

شناخت و حفظ محيط زيست و لزوم دستيابي به انرژي هاي پاك و همچنين بهره برداري مطلوب از منابع غني معدني موجود در كشور


دانش آموزان علاقه مند به شرکت در اولین المپیاد علوم زمین، می توانند در استان های ذکر شده، با مراجعه با دفاتر مدارس خود، اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایند.

لازم به ذکر است با توجه به اهمیت یافتن المپیاد علوم زمین مانند سایر رشته های المپیاد های دانش آموزی ، شرکت در این المپیاد آزمایشی برای دانش آموزان علاقه مند می تواند تاثیر به سزایی داشته و با آشنا شدن این دانش آموزان با سوالات و نحوه آزمون المپیاد علوم زمین، زمینه وفقیت این دانش آموزان در سال های آینده و آزمون های بعدی المپیاد زمین فراهم نماید.

آخرین اخبار در رابطه با المپیاد علوم زمین را می توانید در این صفحه مشاهده کنید :   المپیاد علوم زمین


Super User

وبگاه: IrSchool.net

گروه تولید محتوا همیار دانش آموز 1395

نظر دادن

 فروشگاه آنلاین مدرسه ایرانیان

 
 
 

نماد اعتماد الکترونیکی

  

تیم همیار دانش آموز موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی - ای نماد - شده است. با اطمنیان خرید کنید.

 

عضویت در خبر نامه

از آخرین اخبار، محصولات و تخفیف های ما آگاه شوید.

تماس

 ایمیل : IrSchool.net@gmail.com
تلفن : 03134461898
تلفن همراه : 09120321063