تلفن تماس : 09120321063


کتابها و منابع المپیاد کامپیوتر

کتابها و منابع المپیاد کامپیوتر (2)

منابع پیشنهادی آزمون مرحله دوم

دانلود منابع پیشنهادی برای آزمون مرحله دوم المپیاد کامپیوتر

آزمون مرحله‌ی دوم المپیادهای علمی کشور هر ساله در فصل بهار و معمولا در نیمه اول اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.  پذیرفته‌شدگان مرحله اول می‌توانند در این مرحله شرکت کنند. این آزمون در دو روز برگزار خواهد شد. آزمون روز اول تستی و آزمون روز دوم تشریحی خواهد بود. تعداد قابل توجه‌ای از کسانی که در آزمون تستی  روز اول نمره‌ بالاتری کسب کرده‌اند، پاسخنامه تشریحی‌شان تصحیح خواهد شد.

نوع سوالات آزمون تستی روز اول عمدتا از مباحث ریاضیات گسسته و ترکیبیاتی و خلاقیت ریاضی خواهد بود اما از آزمون مرحله‌ی اول عمیق‌تر و قدری سخت‌تر می‌‌باشد. سوال‌های آزمون تشریحی روز دوم نیز مشابه سوال‌های آزمون‌های تشریحی مرحله دوم سال‌های گذشته خواهد بود و مواردی مانند ریاضیات گسسته و ترکیبیاتی، خلاقیت ریاضی، مباحث مقدماتی نظریه‌ی گراف‌ها، روش‌های حل مساله همچون استقرا، دوگونه شمردن، لانه کبوتری، و … را در بر خواهد داشت.  تلاش می‌شود به طور تدریجی  در سوالات مرحله دوم مباحث الگوریتمی و برنامه‌نویسی پررنگ‌تر شود.

پذیرفته‌شدگان این مرحله باید در آزمون مرحله سوم (آزمون مقدماتی برنامه‌نویسی) که معمولا پیش از دوره تابستانه برگزار می‌شود شرکت کنند.[...]

ادامه مطلب 0

دانلود کتاب برنامه نویسی c++ برای المپیاد کامپیوتر

دانلود کتاب برنامه نویسی c++ برای المپیاد کامپیوتر


در این پست یک کتاب الکترونیکی برای برنامه نویسی c++ را برای شما دوستان عزیز المپیاد کامپیوتر آماده کرده ایم.امیدوارم که این کتاب کمکی هر چند کوچک در رفع مشکلات علمی شما کرده باشد.

نویسنده این کتاب آقای دانیال خشابی و ویرایش و صحت مطالب آن توسط آقای نوید مردوخ روحانی بررسی شده است.کتاب در هفت بخش طراحی شده است.


برای دانلود کتاب برنامه نویسی c++ به ادامه مطلب مراجعه نمایید.{jcomments on} [...]

ادامه مطلب 0

 فروشگاه آنلاین مدرسه ایرانیان

 
 
 

نماد اعتماد الکترونیکی

  

تیم همیار دانش آموز موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی - ای نماد - شده است. با اطمنیان خرید کنید.

 

عضویت در خبر نامه

از آخرین اخبار، محصولات و تخفیف های ما آگاه شوید.

تماس

 ایمیل : IrSchool.net@gmail.com
تلفن : 03134461898
تلفن همراه : 09120321063