تلفن تماس : 09120321063

آخرین مطالب المپیاد نجوم خبری، آموزشی، منابع و ...

مدرسه ایرانیان - مرجع دانش آموزان و مدارس - آموزش نجوم

سوالات مرحله دوم نهمین المپیاد نجوم و اختر فیزیک

المپیاد نجومبا توجه به اهمیت حل کردن سوالات آزمون های المپیاد های علمی سال های گذشته می تواند تاثیر شگرفی در موفقیت دانش آموزان در المپیاد های علمی دانش آموزی داشته باشد، تصمیم بر این داریم به تدریج در این وب سایت مجموعه ی جامعی از سوالات المپیاد های علمی دانش اموزی مختلف را آماده نماییم.

در ادامه مطلب می توانید سوالات آزمون مرحله دوم نهمین المپیاد نجوم و اختر فیزیک کشور را دریافت کنید که در اردیبهشت ماه سال 1392 برگزار شد. [...]

ادامه مطلب 0

بررسی سوالات و پاسخ های مرحله اول نهمین دوره المپیاد نجوم و اخترفیزیک (91)

آزمون مرحله اولین نهمین دوره المپیاد نجوم و اختر فیزیک کشوری ساعت 14 روز 25 بهمن ماه 1391 در ساسر کشور برگزار گردید.

در آزمون های مرحله اول المپیاد های علمی دانش آموزی , نزدیک به 1000 نفر از هر رشته انتخاب شده و خود را برای شرکت در آزمون های مرحله دوم آماده می کنند که اردبهشت ماه سال بعد برگزار خواهند شد.

سوالات و پاسخ های احتمالی آزمون مرحله اول نهمین دوره المپیاد نجوم کشور در ادامه مطلب ( پاسح های استاد حسین مصحفی از اساتید باشگاه دانش پژوهان جوان و مدرسه المپیاد ایرانیان)

برای بحث و بررسی با سایر شرکت کنندگان این آزمون در مورد سوالات نهین المپیاد نجوم , اینجا را ببینید: کلیک کنید [...]

ادامه مطلب 0

آیا المپیاد نجوم ساده است ؟؟

مقاله المپیاد نجوم

المپیاد نجوم و اخترفیزیک با وجود این‌که در بین المپیادها نسبتاً جوان است و قدمتی به اندازه المپیادهایی چون ریاضی یا فیزیک ندارد اما دارای پتانسیل‌ها و قله‌های رفیعی است. این المپیاد به دلیل این‌که در دروس رسمی آموزش و پرورش درس مستقیمی ندارد و سطح دانش عمومی جامعه نیز نسبت به علم نجوم پایین است معمولاً شرکت کنندگان کمتری دارد و این امر رقابت را برای دانش آموزان مستعد ساده‌تر می‌نماید. [...]

ادامه مطلب 0

المپیاد نجوم ، انگیزه ها و ریشه ها

مشاوره المپیاد نجوم

در این نوشتار قصد داریم انگیزه‌هایی که یک فرد برای شرکت در المپیاد نجوم و تلاش برای موفقیت در این المپیاد ممکن است داشته باشد را بررسی نماییم.

برای مخاطبین این نوشتار واضح است که ثمرات موفقیت در هر یک از المپیادها چه می‌تواند باشد. اغلب کسانی که وارد مراحل المپیادهای کشوری و جهانی می‌شوند انگیزه‌هایی همچون معافیت از کنکور، معافیت از خدمت سربازی (برای پسران)، افتخارآفرینی، مزایای استفاده از بنیاد نخبگان، موفقیت تحصیلی در دانشگاه و غیره دارند. همه‌ی این‌ها می‌توانند انگیزه‌هایی برای یک فرد باشند تا رنج طی مسیر المپیاد را به جان بخرد. [...]

ادامه مطلب 0

توصیه هایی برای مرحله اول المپیاد نجوم

المپیاد نجومسلام بر همه علاقمندان به نجوم به ویژه المپیادی‌ها
در ابتدا باید بگویم که به یاری خداوند از این پس قصد داریم بخش نجوم تالار را فعال‌تر نماییم و پاسخگوی سوالات و بحث‌های نجومی اعم از نجوم عمومی و المپیاد نجوم باشیم.
اما چند توصیه به دانش آموزانی که برای المپیاد نجوم آماده می‌شوند دارم چرا که آزمون مرحله اول نزدیک است. [...]

ادامه مطلب 0

پشتیبانی و مشاوره ویژه المپیاد نجوم

الپیاد نحومبخش مشاوره و پشتیبانی المپیاد نجوم نیز راه اندازی شد. از این پس می توانید با مراجعه به بخش پشتیبانی و مشاوره سایت, با انتخاب دپارتمان نجوم, سوالات مختلف علمی / مشاوره ای خود را از اساتید نجوم مدرسه المپیاد بپرسید.[...]

ادامه مطلب 0

دانلود انیمیشن گردش زمین به دور خورشید

دانلود انیمیشن گردش زمین به دور خورشید

در این پست انیمیشنی از گردش زمین به دور خورشید برای شما دوستان عزیز آماده کرده ایم.امیدوارم به درد شما دوستان المپیاد نجوم بخورد.در این انیمیشن انقلاب زمستانی و تابستانی به زیبایی تصویر شده است.

 

  [...]

ادامه مطلب 0

سوالات مرحله 2 سال تحصیلی 88-87(دوره 5) المپیاد نجوم

{jcomments on}سوالات مرحله 2 سال تحصیلی 88-87(دوره 5) المپیاد نجوم


در ادامه مطلب سوالات مرحله دوم پنجمین المپیاد نجوم برای شما آماده کرده ایم.به زودی نمونه سوالات جدید تر نیز اضافه می شود.کیفیت برخی سوالات کمی پایین است.از این بابت پیشاپیش از شما دانش پژوه عزیز معذرت می خواهیم.

  [...]

ادامه مطلب 0

 فروشگاه آنلاین مدرسه ایرانیان

 
 
 

نماد اعتماد الکترونیکی

  

تیم همیار دانش آموز موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی - ای نماد - شده است. با اطمنیان خرید کنید.

 

عضویت در خبر نامه

از آخرین اخبار، محصولات و تخفیف های ما آگاه شوید.

تماس

 ایمیل : IrSchool.net@gmail.com
تلفن : 03134461898
تلفن همراه : 09120321063