تلفن تماس : 09120321063


سوالات المپیاد شیمی

سوالات المپیاد شیمی (8)

نمونه سوالات المپیاد شیمی - المپیاد بسیج

سوالات المپیاد شیمی

سوالات المپیاد شیمی

موسسه رزمندگان اسلام تحت نظر بسیج دانش آموزی، یکی از موسساتی است که هر ساله اقدام به برگزار المپیاد های آزمایشی و دوره های فشرده آموزش المپیاد های علمی دانش اموزی می نماید. با توجه به اینکه سوالات مطرح شده در المپید های رزمندگان سوالات علمی و مفیدی هستند، مطالعه سوالات این آزمون ها می تواند کمک شایانی به آشنایی دانش آموزان با سوالات المپیاد های علمی دانش آموزی کرده و به مهارت یافتن آن ها در حل مسئله کمک کند [...]

ادامه مطلب 0

نمونه سوالات 29مین المپیاد جهانی شیمی

سوالات المپیاد جهانی شیمی29 مین المپیاد بین المللی شیمی در سال 1997 در 13 الی 22 ماه جولای در کشور کانادا برگزار شد. در این قسمت، بخشی از سوالات بیست و نهمین دوره المپیاد بین المللی شیمی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که در ادامه مطلب می توانید آن ها را دریافت نمایید.

المپیاد جهانی شیمی سال 2013 در مسکو روسیه و سال 2014 در ویتنام برگزار خواهد شد. [...]

ادامه مطلب 0

مجموعه سوالات مرحله دوم المپیاد شیمی

سوالات المپیاد شیمیدر این مطلب به تدریج سوالات آزمون های مرحله دوم المپیاد های شیمی سال ها گذشته را قرار خواهیم داد.  برای دریافت سوالات آزمون های مرحله دوم المپیاد های شیمی در قالب pdf به ادامه مطلب رفته و روی عنوان هر دوره کلیک کنید.

این پست به تدریج کامل خواهد شد [...]

ادامه مطلب 0

سوالات و پاسخ های مرحله اول بیست و سومین المپیاد شیمی (91)

آزمون مرحله اول بیست و سومین دوره المپیاد شیمی کشور, در روز چهارشنبه 25 بهمن ماه 1391 برگزار شد.

در این آزمون برگزیدگان مرحله اول المپیاد های کشور مشخص خواهند شد که باید خود را برای شرکت در آزمون مرحله دوم بیست و سومین دوره المپیاد شیمی در اردیبهشت ماه 1392 آماده کنند.

سوالات و پاسخ های قطعی مرحله اول بیست و سومین المپیاد شیمی در ادامه مطلب

 

برای گفتگو در مورد این آزمون اینجا کلیک کنید:  آزمون مرحله اول المپیاد شیمی - دوره 23 [...]

ادامه مطلب 0

سوالات مرحله اول المپیاد شیمی دورۀ 19

المپیاد شیمیبا نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون های مرحله اول المپیاد های علمی دانش آموزی کشور، اهمیت آشنایی با نمونه سوالات المپیاد های قبلی دو چندان می شود. المپیاد شیمی نیز از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه فایل سوالات آزمون مرحله اول المپیاد شیمی کشور دوره نوزدهم برای شما عزیزان آماده شده است. برای دانلود سوالات مرحله اول نوزدهمین المپیاد شیمی کشور  ادامه مطلب را ببینید. [...]

ادامه مطلب 0

سوالات المپیاد جهانی شیمی 2012

المپیاد جهانی شیمی - المپیاد شیمیچهل و چهارمین المپیاد جهانی شیمی از 21 تا 30 ام ماه جولای سال 2012 در کشور ایالات متحده امریکا و در شهر واشنگتن برگزار گردید. 
حمایت از این رقابت‌ها را کمپانی DOW   بر عهده داشته است. کمپانی DOW یک شرکت تولید کننده مواد پلاستیکی، شیمیایی و کشاورزی است و دومین تولید کننده بزرگ جهان محسوب می‌شود. این آزمون‌ها توسط شرکت  ACS سازمان دهی شده‌اند و دانشگاه مریلند نیز میزبانی این آزمون‌ها را عهده‌دار بود.

در ادامه مطلب می توانید علاوه بر مشاهده توضیحات بیشتر، سوالات چهل و چهارمین المپیاد شیمی را دریافت نمایید.

توجه : ترجمه فارسی اضافه شد [...]

ادامه مطلب 0

دانلود نمونه سوالات المپیاد شیمی

نمونه سوال المپیاد شیمیپاسخ گویی به نمونه سوال های مختلف و به خصوص سوالات دشوار المپیادی ، یکی از مهم ترین و اساسی ترین تمین و کسب آمادگی برای مسابقات المپیاد های علمی دانش آموزی است. در همین راستان قصد داریم به تدریج با نک جامعی از نمونه سوالات مربوط به المپیاد های مختلف را در این وب سایت تهیه و جمع اوری نماییم. 

در ادامه مطلب می توانید بیش از 100 نمونه سوال مربوط به المپیاد شیمی را مشاهده نمایید که در سطح مرحله اول المپیاد شیمی طراحی شده اند [...]

ادامه مطلب 0

 فروشگاه آنلاین مدرسه ایرانیان

 
 
 

نماد اعتماد الکترونیکی

  

تیم همیار دانش آموز موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی - ای نماد - شده است. با اطمنیان خرید کنید.

 

عضویت در خبر نامه

از آخرین اخبار، محصولات و تخفیف های ما آگاه شوید.

تماس

 ایمیل : IrSchool.net@gmail.com
تلفن : 03134461898
تلفن همراه : 09120321063